ZELENÍ TALIBANCI NEJSOU VAŠÍM SPOJENCEM

08.08.2022

PROHLÍŽÍTE SI SVÉ NOVÉ ZÁLOHY NA PLYN A DALŠÍ ENERGIE?

Jakkoliv se může zdát, že to s Křeslicemi nijak nesouvisí, tak souvisí. Všude se totiž našli Zelení Talibanci, kteří svou fanatickou politikou nahráli spekulantům, chytrákům kšeftařům s emisními povolenkami a nesmyslem největším tzv. jednotným elektrickým trhem. Do toho přišel stejně tak nedomyšlený Green Deal a malér je tu. A vláda oznámí, že ti, co platili 40 000 korun ročně za plyn, nově budou platit 140 000 a stát jim 16 000 pomůže "sníženým tarifem", což není nic jiného než plošná dotace.

Prosím neplést si Ochránce přírody se Zelenými Talibanci.

Ochránci přírody se zasloužili za to, že se ryby vrátili do řek a rybníků (můj vlastní zeť je mezi nimi), zasloužili se o návrat raků do potoků, o návrat řady ptáků a konečně jsem na vlastní oči spatřil na své zahradě neuvěřitelně nádhernou žlunu. Přilétá už několik let.


Zelení Talibanci jsou opakem Ochránců přírody. Nic neochraňují, hrají jen svou politickou kartu a vytváří si pocit nadřazenosti nad ostatními. Najdete některé i v Křeslicích.

Výsledkem je i stav Botiče.

)Už za socialismu nás učili, že potok, jehož kameny jsou pokryté zeleným slizem, je zamořený. Kdo v těchto horkých dnech šel kolem Křeslického Botiče musel cítit ten zápach. Zelení Talibanci nám budou kázat, co vše bychom v Křeslicích měli či neměli, ale o to, že by se snažili zasadit se o změnu stavu Botiče jsem neslyšel. Proč asi kandidáti MY ZA KŘESLICE (https://www.my-za-kreslice.cz/) právě i tento bod mají v programu?

Rudolf Mládek

Chceme chráněné Křeslice
Chceme chráněné Křeslice