Společně kmotři a šibalové?

17.08.2022

Téměř utajené seskupení evokující svým názvem Společně pro Křeslice starou partu exstarosty Trefného se nám objevilo v Křeslicích. Ale to už tu bylo a podívejme se na výsledky, jakých dosáhli tito dnes už odhalení a provaření někteří zastupitelé při projektech jako je Kaufland, Zelené Křeslice, stožáry VN a VVN, Centrum Křeslice atd. Dětské koutky ano, a to pomalu na každém rohu, ale lavička pro důchodce na procházce? To by asi nebyl ten správný kšeft...

Aktéří Společně za Křeslice v posledním období vykazovali až příliš mnoho nedostatků a chyb, které drobné úspěchy nemohou vyvážit. Snad ale to nejhorší, co v Křeslicích "prosadili" je devastace důvěry v zastupitelský systém, devastace důvěry vzájemně mezi občany a devastace slušnosti a morálky. A to se hodně špatně žije každému a to kdekoliv, kde marasmus těchto věcí dosáhne takového stupně, jakému došlo u nás v Křeslicích.

Nyní Společně pro Křeslice doplnili prořídlé řady a z jakéhosi úkrytu jako partyzáni jsou dobývat Vaši důvěru a Váš hlas ve volbách. Kmotři a šibalové... tím ale ODS kdysi vynikala a proto její politický propad byl zákonitý. Nyní se staré praktiky vrací? A právě do Křeslic?

Nikdo by ani nemukl, kdyby členové ODS měli v Křeslicích svou základní organizaci a o jejich práci bychom věděli. Ale použít značku ODS jako fíkový list ?