Setkání spolku s návštěvou?

Hana Kordová - Marvanová

Spolek za ochranu Křeslic plánuje setkání svých členů na den 19.5.2022 v restauraci U 2 dubů. Je zde ale příslib, že dorazí kandidátka do Senátu za náš volební obvod paní JUDr. Hana Kordová - Marvanová. Je to velmi dobrý čas si vyslechnout její představy týkající se Křeslic a nepochybně bude možné jí i položit otázky, které občany Křeslic zajímají.

Zahájení máme naplánované od 18,30, pokud paní Hana Kordová - Marvanová nedorazí, doufáme, že ano, zatím to potvrzuje, ale kdyby ne, pak restaurace bude vyhrazena pro jednání spolku. Pokud ano, nejdříve proběhne její setkání s křeslickými občany a až po jejím odjezdu a odchodu občanů bude probíhat plánované setkání členů Spolku za ochranu Křeslic.

Vedení našeho spolku proto už oslovilo některé zastupitele a sesterský Křeslický spolek, zda by se nechtěli setkání s paní kandidátkou účastnit. Jsou vítáni.