Politováníhodný pan KOS

05.09.2022
Dosluhující senátor KOS
Dosluhující senátor KOS

Je pozoruhodné, jak se senátor, který ani v Křeslicích nebydlí a ani zde nevolí, neustále stále stará o moji osobu. Nedávno mě na FB (facebook) obvinil, že jsem se zastupitelem Martinem Sedekem (ODS), zařídil níže uvedený článek:

link zde: https://www.prahain.cz/politika/hlubucek-v-malem-politik-odhlasoval-penize-spolku-jehoz-je-sam-predsedou-nic-jsem-z-toho-nemel-vysvetlil-7786.html


Jenomže je tu zásadní technický problém:

1. Martina Sedekeho jsem potkal pouze jednou v životě na jednání u radní hl.m.Prahy, paní JUDr. Kordové-Marvanové. Nemám ani jeho telefonní číslo, ani jeho e-mail. Podle KOSE jsme asi náš plán dojednali telepaticky.

2. Jana Svobodu, autora výše uvedeného článku, neznám, nevím, kdo to je, nemám na něj naprosto žádné spojení a nikdy jsem s ním nic nekomunikoval. Podle KOSE jsme asi náš plán dojednali také telepaticky.

Nemusel bych nikomu nic zdůvodňovat, ale politika dosluhujícího senátora KOSE vůči mé osobě je mimořádně odporná a nechutná. Navíc o nedodržování zákonů u členů Křeslického spolku zastoupených v zastupitelstvu MČ Křeslice není v článku ani písmenko, a právě tyto  neuvedené skutečnosti jsou pro mne z právního pohledu významné. Nechci se však do doby prověřeni nepatřičnou veřejnou kritikou dotknout nikoho,  a to ani jeho práce ani jeho osobnosti.

 


Dosluhující senátor však KOS nerespektuje ani slušnost, ani dobré mravy, tak ho prosím nevolte, ale nikoliv kvůli mé osobě(!), ale protože:

NIKDY NIC PRO KŘESLICE NEUDĚLAL!

Rudolf Mládek