Pamatujete bolševika? Ne? Zastupitelka Pfeifferová Vám jej připomene

14.09.2022

Když jste za socialismu kritizovali vládnoucí moc, okamžitě soudruzi zaútočili otázkou: "A co jsi pro to udělal ty, soudruhu!?" A málem jste měli malér.

Tuto "osvědčenou metodu" razí i zastupitelka MČ Křeslice Pfeifferová , která se mne 9.9. 2022 (asi 50 svědků) veřejně zeptala: "A co jste pane Mládek za těch dvacet let, co tu bydlíte, proti těm stožárům udělal?"

Takhle se vždy ptal bolševik, který tím zakrýval svou vlastní neschopnost.

Povinnost konat proti stožárům VN a VVN mělo zastupitelstvo a statutární orgán MČ Křeslice. Občané Křeslic nejsou nějací otroci,či poddaní, aby dělali za ně  jejich práci. Mimochodem udělal jsem v té věci za půl roku více práce než Pfeifferová za 8 let. 

Všem připomenu, že nikdo za MČ Křeslice nebyl na veřejném projednávání EIA 2014, nikdo, byť na to měl rok čas!!, nedal připomínky k Opatření obecné povahy Hl.m.Prahy (2021) a výčet neschopností by mohl pokračovat. 

Kde jsme asi tak vzali podklady na podaná čtyři trestní oznámení? Z městské části a jejich usilovné práce? Ale kdeže... I kdyby se ukázalo, že to nakonec byly jen přestupky,  tak proč se Pfeifferová s Trefným o nic nestarali? Protože jim to bylo zřejmě lhostejné. Bydlí jinde a na stožáry se dívat nebudou.

Teď si myslí Pfeifferová, že nestoudnými útoky na občany Křeslic bude prokazovat, že tu práci měl někdo dělat za ně?

Bude se Pfeifferová se stejnou amorálností ptát, co proti stožárům udělal zpěvák Michal David, trenér Bílek, herečka Stašová? To i oni měli pracovat za Pfeifferovou, která si mezitím chodila pro penízky?

Proto vzkazujeme:

1. Voliči nevolte takové lidi. Socialismus dávno skončil. Tito lidé tu léta předvádějí to nejhorší.

2. Pro Pfeifferovou:

My občané Křeslic nejsme žádní Vaši poddaní. Vy se máte občanům ze své práce zpovídat !!, protože na tomto principu je demokracie postavena. Váš veřejný útok na mou osobu byla nehoráznost, s jakou se občané střetávali pouze v dobách totality. Odejděte z politiky, protože do ní dávno nepatříte.  

Rudolf Mládek

PS. K vašemu plánovanému  vystoupení 21.9.2022 k tématu "Zelené Křeslice"  předeme uvedeme skutečnosti, které ukáží, že je nutné, aby jste dále ve veřejné funkci v Křeslicích už nepůsobila.