O co v těchto volbách běží

18.09.2022

ABY MORÁLKA NEBYLA PRÁZDNÉ SLOVO.  ABY VEŘEJNÝ POŘÁDEK BYL DODRŽOVÁN.

Kdo nechce změnu, bude volit to, co tu už bylo. Dobře vedená správa Křeslic nastane pouze tehdy, když zvolíte změnu. Volba staronových kandidátů nejenže nepředstavuje pro Křeslice žádnou změnu, to naopak bude jenom konzervací toho, co dnes vidíme. Bez ohledu na to, že u obou formací najdeme i ty dobré kandidáty, na které výše uvedená kritika neplatí. Ale jedinec celek nezachrání, spíše bude do jámy také stržen...

I na stránky našeho spolku patří debata o politice v Křeslicích.

PROTOŽE SPOLEK VZNIKL JAKO REAKCE NA ŠPATNOU POLITIKU V KŘESLICÍCH. Proč by jinak členové spolku do něj vstupovali, kdyby měli důvěru v křeslické zastupitele, že jejich problémy vyřeší?

Naštěstí se ukazuje, že stále jsou v Křeslicích ti, co mají zájem na společném řešení problémů. Co solidárně jdou a podpoří sousedy při řešení jejich problémů. To je více než významný projev dobrých lidí.

Voláme po změně, ale bude to na každém z našich sousedů, pro co se rozhodne.

Nechceme žít ve strachu, co nám kdo v Křeslicích naplánuje, a provede to, s čím nesouhlasíme. A to je to, oč v těchto volbách také běží.