K naší iniciativě se přidávají další

08.01.2022

S radostí a potěšením jsme vzali na vědomí, že Křeslický spolek vahou svých členů a svého zastupitele se rozhodl také vstoupit do problematiky stožárů ČEPS a.s. a jednat se starostou MČ Praha -Křeslice o této otázce. Každá iniciativa je vítaná a každá pomoc je dobrá. Je výborné, že i ti, co nejsou tou obludnou stavbou přímo ohrožováni se zajímají o osud Křeslic v tom správném, širším měřítku a jsou připraveni pomoci.

Náš Spolek za ochranu Křeslic se chystá k dalším krokům směrem k ústředním orgánům a až bude dokumentace připravena a odeslána budeme naše členy informovat. Žádost na Městský soud v Praze o zapsání spolku byla odeslána, soud má na vyřízení 3 týdny, budeme muset vyčkat, případně budeme muset doplnit chybějící. Prosíme tedy členy o trpělivost.