Čekáme na postup MČ Křeslice

19.03.2022

Od 9.3.2022 převzal řízení MČ Křeslice místostarosta Tomáš Párys a předpokládáme, že úřední chod Křeslic se vrátí do normálu. Zda se pro zbývající volební období bude ještě jednou volit starosta, to nevíme, ale to není pro náš Spolek za ochranu Křeslic podstatné.

Podstatnější je právní jednání nového vedení MČ Křeslice.

Náš spolek hodlá v následujícím týdnu seznámit místostarostu s našimi zjištěními spolu s návrhem dalšího postupu. Nemáme vůbec problém seznámit s tím i ostatní zastupitele na neformálním setkání. Jednání zastupitelstva jsou plánovaná a není potřeba k našim návrhům svolávat mimořádné jednání. O žádný schvalovací proces se zde nejedná.

Jsme připraveni i na  plán B), i když, jak říkáme s úsměvem, nejsme NASA, ale žádné další odklady už nepřipustíme. Pokud MČ nebude mít zájem na nápravě stavu, takový vývoj voliči v Křeslicích na podzim nepochybně zhodnotí. Vynutit si na MČ nic nemůžeme, ale můžeme jít svou vlastní cestou.

Další novinky brzy zveřejníme.