Čeho se politici bojí nejvíce

26.04.2022

Nejvíce s politici bojí, když sdělíte občanům jejich nešvar jednoduchou srozumitelnou formou. Náš výbor proto požádal našeho člena, zda by profesionálové v jeho firmě nebyli ochotni podle naší vize ukázat politikům, co to vlastně PRE distribuce a.s. plánuje za hrůzu pro Křeslice. Protože když mluvíte o stožárech, tak představivost politiků je téměř nulová. Jak se říká: "Co oko nevidí, to srdce nebolí."

Obrázky, které vidíte, jsme začali rozdávat novinářům a ptáme se: Když se Vám toto nelíbí, proč by se tatáž monstra měla líbit mezi křeslickými domky a proč by se to mělo líbit křeslickým občanům?

Zda to pomůže nevíme, ale první reakce jsou: "To někdo myslí v těch Křeslicích vážně?"

I my samozřejmě kroutíme nevěřícně hlavou... i my... jenom v PRE distribuce jsou zatím vysmátí..

PS. Panu Ondřeji Janouškovi z Mátové ulice a jeho týmu tímto děkujeme za výborné zpracování námětu pro náš Spolek za ochranu Křeslic.