380 letáků rozneseno - a nestačí to!

09.01.2022

Pro naše občany v Křeslicích  jsme připravili 380 letáků a jak se ukazuje, nestačí to. Poslední tedy budou rozneseny v následujícím týdnu. Děkujeme těm, co vzali otázku solidarity vážně a také se do našeho spolku přihlásili. Všem jsme zaslali potvrzení o členství, pokud někomu nedošlo využijte spojení e-mailem, případnou chybu napravíme.

Také jsme se osobním dopisem obrátili na Michala Davida, kterému gratulujeme, že jeho velmi hezký vánoční klip za pouhé tři týdny shlédlo 300 tisíc diváků a věříme, že náš návrh vystoupit kriticky v České televizi zváží. Ty obludné sloupy budou stát v horizontu i jeho domu.

Další informace Vám přineseme, jakmile se něco nového stane. Nebojte se poslat nám své názory, proto je tu prostor je vždy.

rm